Drukuj

 

mgr inż. Dorota Bajor

mgr Jolanta Iwańczuk

mgr Sławomir Żukowski

 

Bajor Dorota - Dyrektor, przedmioty zawodowe budowlane

Bachurska Aneta - wychowanie fizyczne

Biedrzycka Kamila - biologia, chemia, edukacja dla bezpieczeństwa, podstawy przedsiębiorczości

 Borzdyńska Mira - przedmioty zawodowe fryzjerskie

Chaberek Anna - chemia

Chodorowska Anna - przedmioty zawodowe fryzjerskie, wychowanie fizyczne

Chwietkiewicz-Mazur Paulina - przedmioty zawodowe budowlane

 Dłuszczakowski Krzysztof - przedmioty zawodowe budowlane

Falkowska-Kucia Magdalena - przedmioty zawodowe fryzjerski, chemia

Fogiel Maciej - język angielski, język angielski zawodowy, informatyka

Gerej-Gula Anna - język angielski, język angielski zawodowy, informatyka

Grabowska Marta - język niemiecki, geografia, podstawy przedsiębiorczości

Grozowska Monika - język angielski

Iwańczuk Jolanta - wicedyrektor szkoły, pedagog

Jurgielewicz Michał - historia, HIT, religia

Kawałkowska Iwona - język angielski, język niemiecki

Kotowski Konrad - wychowanie fizyczne

Lewandowski Paweł - BHP, przedmioty zawodowe budowlane

Majewska Justyna - psycholog szkolny

Mikulska Alicja - język polski, biblioteka

Nosarzewska Grażyna - język polski

Pawlukowicz Joanna - historia, WOS

Pędzisz Jerzy - fizyka, EDB, przedmioty energetyczne, OZE

Piechotka Joanna - wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe -stylista, WDŻ, doradztwo zawodowe

Piesik Agnieszka - przedmioty energetyczne, OZE

Piesik Piotr - przedmioty energetyczne, OZE

Polecka Joanna - przedmioty zawodowe fryzjerskie

Rachwał Renata - pedagog

Romejko Anna - religia

Skowrońska Sylwia - przedmioty zawodowe stolarskie

Smilgin Izabela - język polski,filozofia, historia, HIT

Spicha Agnieszka - przedmioty zawodowe ekonomiczne, matematyka

Stecyk Anita - matematyka

Stryjczyk Jarosław - informatyka, przedmioty energetyczne, OZE, budowlane

Wojciechowska-Salamon Iwona - fizyka, matematyka

Wysocki Tomasz - wychowanie fizyczne

Zabłocki Paweł - przedmioty zawodowe stolarskie

Żukowski Sławomir - kierownik szkolenia praktycznego

 

Arent Krzysztof

Cemerzewska Katarzyna

Grudzińska Magdalena

Krysik Monika

Kwilman Małgorzata

Olejnik Iwona

Osuchowska Estera

Szewczyk Beata

   

bajor.png biedrzycka.png borzdynska.png

chodorowska.png falkowska.png fogiel.png

grabowska.png grochowska.png grozowska.png

gula.png iwanczuk.png jurgielewicz.png

luszczykiewicz.png mikulska.png nosarzewska.png

pedzisz.png pobudkowska.png polecka.png

popowicz.png rachwal.png samburski.png

skowronska.png smilgin.png stryjczyk.png

wysocki.png