Właśnie rozpoczęła się czwarta edycja największej ogólnopolskiej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2022.  Kręcimy kilometry dla miasta Elbląg i Naszej szkoły. Aby dołączyć do zabawy wystarczy zainstalować na swoim telefonie bezpłatną aplikację AKTYWNE MIASTA:
https://www.aktywne.miasta.pl/p/62-pobierz
Kręcimy kilometry dla miasta Elbląg i Naszej szkoły.
Kolejnym krokiem jest wybranie Miasta- ELBLĄG, dla którego chcemy kręcić kilometry oraz grupy - szkoły ponadpodstawowej i odznaczyć, że dla Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu, z którą się identyfikujemy.

Termin akcji to tylko miesiąc czerwiec 1.06-30.06.2022 r.

Więcej szczegółów w ABC Rywalizacji https://aktywne.miasta.pl/news/580/abcrywalizacjiopucharrowerowejstolicypolski2022

Zapraszamy do aktywnego udziału w zabawie i czekamy na Ciebie !!!

Zaproście znajomych, rodziny, sąsiadów i wspólnie wyruszacie na rowerowe szlaki.

Pamiętajcie: liczy się każdy kilometr i dobra zabawa- KRĘCIMY DLA ZESPOŁU SZKÓL INŻYNIERII ŚRODOWISKA I USŁUG W ELBLĄGU.